PİLATES

Pilates

Vücudunuzun günlük hareket ihtiyacını karşılamak üzere Joseph Pilates tarafından oluşuturulan egzersiz sistemi ile bedeninizi forma sokun. Pilates’le, geleneksel egzersiz yöntemleri ile güçlendirilmesi çok zor olan karın ve sırtta bulunan dengeleyici kas gruplarını eş zamanlı çalıştırarak, daha güçlü bir gövdeye daha fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Stretching

Uzun bir günün ardından Stretching (Esneme) dersleri ile kaslarınızı gevşetin ve daha uzun kaslarla formda görünüşe sahip olun. Kaslarınızın uzaması, postürünüzün düzelmesini ve günlük hareketlerinizde daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Diğer dans dersleri, Grup Mat Pilates ve Aletli Pilates dersleriyle beraber yürütebileceğiniz bir egzersiz programıdır.

Barre Pilates

Bale barında elastik bantların kullanımı ile aletli pilates hareketlerinden esinlenerek oluşturulan grup pilates dersidir. Özel ders olarak verilen Reformer aletindeki çalışmalara benzer egzersizlerin grup ders ortamında yapılabilmesini sağlamak amacıyla Platform Sanat eğitmenleri tarafından oluşturulmuş çalışma programıdır.

Aletli Pilates

Reformer & Tower sayesinde vücudunuzun potansiyelini maksimuma taşıyın!
Aletli pilates ile vücudunuzun tamamını dengeli ve verimli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kaslarınızı esnetip, uzatarak hem daha kuvvetli hem de daha fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. Tek bir harekette pek çok farklı kas grubunu çalıştırarak kaslar arasındaki dengeyi ve koordinasyonu kurmanızı sağlar.

ÇOCUKLARA YÖNELİK

Çocuk Balesi

4 yaşından itibaren çocuklarınızın klasik bale disiplini ile tanışmalarını ve bu teknikte ilerlemelerini hedefleyen eğitimlerdir.

Çocuk Modern Dans

Çocuklarınızı erken yaşta modern dans ile tanıştıran hareket ile kendilerini ifade etmeyi öğreten eğitimlerdir.

Çocuk Hip Hop

Çocuklarınızın eğlenerek dans edeceği ve popüler dans stillerini öğreneceği eğitimlerdir.

DANS TÜRLERİ

Hip Hop Dans

New School Dans teknikleriyle vuruş ve zamanlama çalışmaları; söz, melodi ve aksan üzerine hareket kombinasyonlarıyla oluşturulan koreografik formatlarla Hip Hop dans eğitimi. Hem grupla beraber çok eğleneceğiniz hem de gerçekten dansın tekniğini öğrenebileceğiniz derslerimiz, konusunda tecrübeli ve en iyi hocalar tarafından verilmektedir.

Klasik Bale

Klasik Bale dersi, bar ve orta teknik çalışmaları, point shoes, koordinasyon, müzikalite ve esneme egzersizlerini içerir. 4 yaş’tan itibaren, 18 yaş üzerini de içeren derslerde seviyelere göre koreografi ve repertuvar çalışmaları profesyonel eğitmen ve koreograflar eşliğinde yapılmaktadır.

Jazz Dans

Jazz Dans derslerimizle hem dünyaca ünlü müzikallerdeki klasik formatları hem de hocaların özgün tarzlarındaki Street ve Modern Jazz danslarını öğrenebilirsiniz. Eğlenceli ve estetik figürleri içeren dans rutinleriyle hem farklı bir dans stilini keşfedin hem de müziğin ritmiyle eğlenerek dans edin.

Zumba

Merengue, Salsa, Bachata gibi danslardan öğeler taşıyan Zumba ile çok eğlenceli bir kardio egzersizi sizleri bekliyor. Pek çok farklı dans tekniklerini öğrenirken, stres atıp, nabzınızın ve kan dolaşımınızın hızlanmasıyla toksinlerden kurtulursunuz.

Düğün Dansı

Beraber atacağınız ilk dans adımlarının hem sizin hem de konuklarınız için ömür boyu unutulmayacak bir anıya dönüşmesi için sizi stüdyomuza bekliyoruz.

Modern Dans

Farklı Modern Dans teknikleri (Horton, Graham, Cunningham ve Release) içeren çalışmalar ve hocaların özgün stillerinde çalışmalar içerir. Platform Dans çatısı altında Deniz ATLI önderliğinde farklı seviyeler ve yaş gruplarında faaliyet göstermektedir. Açılış felsefesinde sanatın üretildiği ve paylaşıldığı bir platform oluşturmak yatan Platform Sanat’ta, her seviyede çağdaş dans eğitimi verilmektedir.

ÖZEL ÇALIŞMALAR

Konservatuar

Platform Sanat Profesyonel Eğitmenleriyle Türkiye ve Dünya’nın en seçkin Üniversitelerine öğrencilerini özel programlarla hazırlamaktadır. Dans ve Müzikal branşlarında profesyonel eğitim almak isteyen öğrencilerimiz hedefleri doğrultusunda oluşturulan ders programı ile seçmelere hazırlanmaktadır.

Master Class (Ustalık Sınıfı)

İlgili alanlarda ileri seviye eğitimlerin verildiği, konu ve teknikler üzerine detaylı çalışmaların yapıldığı yoğunlaştırılmış bir programlardır. Alanlarında usta ve yetkin eğitmenler tarafından verilen uzun süreli eğitimlerdir.

Özel Ders

Tüm branşlarda, eğitmenlerimiz ile bire bir çalışabileceğiniz ve kişiye özel planlanmış dersler alabileceğiniz eğitimlerdir

Workshop

Her yıl düzenli olarak ulusal ve uluslararası eğitmenler tarafından kısa süreli olarak verilen eğitimlerdir. Bu eğitimler ile alanlarında profesyonel ve başarılı sanatçı ve eğitmenlerden kendi stilleri ve yöntemleri üzerine çalışmalar yapıp kendinizi geliştirebilir ve ilgili alanlarda çalışmalar yapan yeni insanlar ve sanatçılarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ders Kayıt Formu
[contact-form-7 404 "Not Found"]